Spolupracující weby

Tematické weby, které s námi spolupracují v rámci budování kvalitního zdroje informací pro návštěvníky:

Rádi byste zde měli odkaz na váš web nebo oblíbené koupaliště nebo aquapark nebo na firmu, která poskytuje služby v oblasti bazénů, zastřešení bazénů apod? Využijte náš kontaktní formulář. Děkujeme

Aluris s.r.o. – Hliníkové profily, plechy a konstrukce

Společnost Aluris z Bučovic je ústřední dodavatel hliníkových profilů pro stavebnictví. K čemu všemu se dají v rámci bazénů a aquaparků hliníkové profily využít? Jednoduché. Představte si že chcete zastřešit váš bazén kvůli nešvarům počasí. Potřebujete vyřešit opláštění budovy kvůli zateplení. Hliníkové profily jsou to pravé, co budete potřebovat. Aluris dodává kromě hliníkových profilů také hliníkové plechy a další výrobky pro stavebnictví, jako parapety, vstupní dveře a okenní systémy.

Pokud toužíte doplnit sportovní atrakce na koupališti nebo jen na zahradě, nabízí společnost Aluris také fotbalové brány, střídačky a spoustu dalšího. Využijte zejména nabídky bran a tyčí pro beachvolejbal, basketbal a další sporty.
WEB:
www.aluris.cz

 

K2L cz, s.r.o. – spojovací materiály, šrouby, kotvení – I spojovací materiál má svého krále

Společnost K2L se právem prohlašuje za krále spojovacích materiálů. Obracíme se na ně jako dodavatele kotvící techniky a šroubů. Kromě nepřeberné nabídky šroubmů, matic, závlaček a spousty dalšího najdete v nabídce K2L také hmoždiny, kotvící techniku a vybavení pro solární program. Inspirujte se také systémem dodávej zboží Just In Time.
WEB:
www.k2l.cz/normovane-produkty
 

Ternofirek s.r.o. Ostrava – okna i dveře pro vás dům

Společnost Ternofirek s.r.o. z Ostravy je již tradičním dodavatelem a výrobcem hliníkových fasádních panelů a hliníkových oken. Vyrábí také kvalitní a cenově dostupná plastová okna z profilů VEKA. Vyrábí i interiérové a vstupní dveře z plastu i hliníku a je tak cenným dodavatelem stavebních materiálů pro stavbu domů, bytů i celých budov. I přesto, že je společnost Ternofirek z Ostravy, působí v rámci celé ČR a to včetně montáží.

Pokud toužíte vyzkoušet vlastnosti hliníkových a plastoých oken od profesionálů, svěřte váš projekt do rukou firmě Ternofirek s.r.o.

WEB firmy:

www.ternofirek.cz/okna/plastova-okna/